İZMİR KARABAĞLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karabağlar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet KAYA´ nın Öğretmenler Günü Mesajı

Karabağlar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet KAYA´ nın Öğretmenler Günü Mesajı

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım,

Öğretmenlik bitmeyen bir sevda; bir ömür süren bir gönüllülük; karşılık beklemeksizin verilen emek; vatanını , milletini kendinden önce düşünmek; hiç tanımadığın bir hayatın güzelleşmesi için çabalamak ve bir çocuğun gülümsemesiyle ödüllenmektir.

Biliyoruz ki öğretmenlik bir meslekten çok bir değerdir. Bizler Mustafa Kemal Atatürk’ün “ Öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır.” sözüyle gençleri emanet ettiği insanlarız. Sorumluluğumuz büyük, işimiz kutsal. Bize düşen, bu uğurda gönüllülükle çalışmaktır.

Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren siz sevgili öğretmenlere çok şey borçluyuz. Aynı mesleğin bir mensubu olarak, hayatımızda büyük emeği olan öğretmenlerimize ne yapsak haklarını ödeyemeyiz. Hepimizin üzerinde büyük emeği olan öğretmenlerimizin öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutluyor, emekli öğretmenlerimize saygılarımı sunuyor, Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi ise minnet ve rahmetle anıyorum.

Bahar Mahallesi 2904 Sokak No 10 Karabağlar / İZMİR - (0 232) 261 86 67 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.