İZMİR KARABAĞLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

" İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Metin Ender KARABULUT'un 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı "Milletimizin bağımsızlık uğruna gösterdiği azim ve kararlılığın tüm dünyaya ilan edildiği büyük zaferin 97. yılını kutlamanın gurur ve mutluluğu içerisindeyiz.

Tarihi şanlı zaferlerle dolu yüce milletimiz, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk komutasında gösterdiği eşsiz kahramanlıklarla, vatanımızı ve milletimizi yok etmeye çalışanlara karşı birlik ve beraberlik ruhuyla, verdiği mücadeleyle büyük zaferi kazanmış ve bize bu güzel vatanımızı emanet etmiştir.

Kutsal bir miras olarak, ecdadımızın bizlere bıraktığı vatan ve bayrak sevgisini, kahramanlık ve cesareti şanlı tarihimizden aldığımız görev bilinciyle "Söz konusu vatansa gerisi teferruattır" diyerek gelecek nesillere aktaracağız.

 

Zafer Haftası vesilesiyle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, İstiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını rahmetle, şükranla yâd ediyor, şehitlerimize ve gazilerimize Allah'tan rahmet diliyorum.

 

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

Bahar Mahallesi 2904 Sokak No 10 Karabağlar / İZMİR - (0 232) 261 86 67 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.